Darbareie ma - درباره ما

درباره ما

شرکت رنس فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ در حوزه دکوراسیون و تولید اکسسوری با هدف ارائه کالاهایی صد درصد تولید داخل و قابلیت رقابت با بازارهای جهانی آغاز کرد.

تمام تلاش مجموعه رنس در این بوده که با توجه به نیازهای امروزه مشتریان، محصولاتی کاملاً متفاوت از بازار و به روز در سبک جهانی را تولید نماییم و به همین جهت شعار «یک گام جلوتر» را به عنوان اصل و هدف سازمانی خود برگزیده‌ایم.

این شرکت در تمام حوزه‌های دکوراسیون وارد شده و هم‌اکنون حدود ۹.۰۰۰ قلم کالا در تمام زمینه‌ها (پرده، کوسن، پاف و بین بگ، تابلو، رومیزی، رانر، زیر بشقابی، زیر لیوانی، کالای خواب، آباژور، چراغ خواب، سینی، قفسه، مبلمان، جلو مبلی و…) با ادعای تولید صد درصد آنها توسط مجموعه رنس ارائه گردیده که از این حیث حداقل در کشور عزیزمان بدون رقیب هستیم

مهمترین وجه تمایز ما جدای از تعداد بسیار زیاد کالای تولیدی، «امکان ست شدن محصولات با یکدیگر» است. یعنی می‌توان از یک طرح، پرده، کوسن، تابلو، رومیزی، زیربشقابی و… خلاصه هرچه در دکوراسیون تصور دارید را تولید نماییم که از این حیث، فضای داخلی خانه، متفاوت‌تر از هرچیزی که تاکنون تصور نموده‌اید، مقابل دیدگان‌ شما بزرگواران باشد.

فروشگاه آنلاین رنس این اطمینان خاطر را به خریداران عزیز می‌دهد که در تمام لحظات از ابتدای سفارش، حتی بعد از خرید، در کنار آنها حضور دارد. با اعتماد به ما یک خرید اینترنتی لذت بخش را تجربه خواهید کرد.

روزهایی سراسر شادی و آرامش را برای یکایک شما بزرگواران آرزومندم.

مدیریت مجموعه رنس