رانر دکوراتیو چیست؟

رانر دکوراتیو چیست؟

رانر دکوراتیو چیست؟

رانر دکوراتیو چیست؟

نوع خاصی از رومیزی رانر دکوراتیو است که در واقع پارچه ای باریک تر از عرض میز است که روی میز در درازا قرار می گیرد و مربوط به تشریفات میز ناهارخوری درباری در اروپای قرن ۱۸ و ۱۹ و برای پوشش میز یا مشخص کردن محل نشستن دور میز و البته ست کردن با بقیه دکوراسیون منزل است. انواع ایرانی و بافت سنتی رانر نیز مانند ترمه یزد و پته کرمان در کشور خودمان تولید و استفاده می شود و همچنان طرفداران خود را دارد. رانر را می توان با رومیزی و یا به تنهایی بر روی میز انداخت ولی در مواردی مانند میزهای چوبی که طرح چوب باید نمایان باشد آن را به تنهایی استفاده می کنند. که برای انواع میز ناهارخوری و جلو مبلی و هر میز مستطیلی قابل استفاده می باشد. رانر دکوپیک با طرح های هنری و سنتی ایرانی جهت ست کردن با دیگر محصولات پارچه ای دکوپیک و یا بصورت جداگانه با انتخاب از آرشیو تصاویر دکوپیک قابل سفارش می باشد و تنوع طرح و رنگ آن به میز شما جلوه و زیبایی می بخشد.

مشخصات رانر:

جنس پارچه امکان ست با رنگبندی متنوع قابل سفارش در دو سایز ( ۳۵*۱۳۵ و ۴۵*۱۷۰) قابل شستشو با مواد شوینده و ماشین لباسشویی کیفیت و دوام رنگ بالا گارانتی ۳ ساله دکوپیک رانر رانر دکوراتیو.

از لوازم تزئینی یک خانه برای دکوراسیون داخلی می توان به رانر اشاره کرد. رانر دکوراتیو در واقع نوعی رومیزی به حساب می آید که بر میز و سایر ملزومات مشابه کشیده می شود. رانرهای دکوراتیو در طرح های مختلفی تولید و عرضه می شوند. چاپ تصویر بر روی رانر به ظرافت خاصی نیاز دارد تا خانه شما را زیبا کند. در رانر دکوراتیو این امکان برای شما فراهم شده است که بتوانید تصاویر دلخواه خود را با وضوح و کیفیت بالا چاپ کنید و زیبایی را به ارمغان بیاورید. گاهی یک تغییر کوچک در دکوراسیون داخلی منزل می تواند معجزه کند به همیت ترتیب ما استفاده از رانر دکوراتیو را به شما پیشنهاد می کنیم که بر روی اقسام میز کشیده می شود و می تواند زیبایی منزل شما را دو چندان کند. اگر می خواهید دکوراسیون داخلی خود را تغییر دهید، استفاده از محصولات دکوپیک که تولید کننده لوازم لوکس منزل با امکان چاپ متن و تصاویر دلخواه شما بر روی پرده، اباژور، کوسن، مبل و … می باشد دکوراسیون داخلی خود را متحول کنید.

بیشتر بخوانید
راهنمای شست وشو و نگهداری از ترمه